Продукти і рішення

Акутрон – це виробник високоякісної електронної та механічної продукції в Україні. Наша продукція покликана задовольнити вимоги наших клієнтів, оскільки ми цінуємо довіру наших партнерів.


Сировинний матеріал для мікрокоаксіального кабелю

Виробництво медичних кабелів – наше основне заняття. Ми виготовляємо мікрокоаксіальні кабельні збірки, випускаємо супутні товари – друковані плати, електронні пристрої, механічні вироби з металу і пластмаси.Проектування електронних пристроїв Окрім виробництва, Акутрон пропонує широкий спектр інженерних послуг – починаючи від проектування найпростіших металевих і пластикових деталей до конструювання складної електроніки.


Наша команда висококваліфікованих спеціалістів готова запропонувати Вам не лише основні інженерні роботи. Ми проектуємо та розробляємо нові технології і вдосконалюємо існуючі проекти. Наші спеціалісти створюють технологічні ноу-хау тісно співпрацюючи з усіма відділами нашого підприємства.


Величезну увагу ми приділяємо надійності та якості наших продуктів. Водночас ми намагаємося постійно стежити за останніми технологіями у виробництві. Природнім результатом наших зусиль є сучасна продукція і якісно надані послуги.