Фонд державного майна України

Торгова біржа «Українська універсальна біржа» здійснює діяльність з проведення регулярних відкритих торгів, в яких можуть взяти участь і юридичні особи, і фізичні особи. При цьому, умови аукціону залишається рівним для кожного учасника. В рамках аукціонів також реалізується державне майно, на частку якого може претендувати будь-який бажаючий, який вирішив стати учасником проекту.

Завдяки сучасному сервісу «Прозорро.Продажі» здійснюється проведення аукціонів на принципі прозорості. По-перше, кожен торг проходить на рівних умовах для кожного учасника, і вплинути на результат події неможливо. Підсумки підводяться в залежності від вибору найвигіднішого пропозиції.

Для того, щоб дізнатися більше про торги слід увійти на сайт uub.in.ua, на якому можна пройти процедуру реєстрації за кілька хвилин. Але слід зазначити, що під час реєстрації кожен учасник буде проведено, щоб допустити до системи надійних клієнтів. Після того, як учасник успішно став частиною проекту, він отримує оповіщення про останні події, щоб бути в курсі про проведення кожного курсу.

В даний час реалізувати державне майно можна тільки через систему «Прозорро.Продажі». Крім того, в рамках платформи реалізується і приватне чи комунальне майно. За кілька років система змогла напрацювати багатий досвід, тому проведення кожного торгу доведено до автоматизму. Але до сих пір біржа не перестає розвивати свої можливості, щоб залучати нових клієнтів, і збільшувати кількість угод в рамках платформи. Крім того, введення нових технологій робить користування простим для учасників, що також сприяє залученню більшої кількості клієнтів.

На YouTube каналі торгової біржі «УУБ» можна знайти відео, які повністю показують процес проходу аукціонів від початку створення свого особистого кабінету, до визначення переможця торгів. Також якщо у людини виникають будь-які питання, що стосуються самої біржі і роботи на ній, можна знайти детальну інформацію на сайті або задати питання менеджерам біржі. Зателефонувавши на гарячу лінію, написавши на електронну пошту або написавши в Телеграм розумному боту, можна дізнатися всю необхідну інформацію в будь-який зручний для клієнта час.