Переваги реалізації деревини на онлайн-торгах

Продаж деревини в форматі електронних торгів – це вже розповсюджене явище й ним важко когось здивувати. Особливо це стосується українських реаліях, де система ПроЗорро. Продажі діє більше 5-ти років. При цьому, якщо говорити безпосередньо про реалізацію лісу, то це скоріш нове явище. До останнього, такої можливість жоден з учасників не мав.

В зв’язку з тим, що прямі переговори стали занадто корупційним та закритим явищем, було прийняте рішення про те, щоб зобов’язати лісові господарства також брати участь в електронних аукціонах. Все це привело до того, що система дійсно стало значно прозорішою.

Це дійсно важливий момент і його вам варто брати до уваги в обов’язковому порядку. Всі ці зміни пішли на користь як самій державі, що стала отримувати законі відрахування, так і звичайним учасникам аукціонів. Тепер, всі вони знаходяться в рівних умовах, що просто не можна не віднести до явних переваг.

Чому саме УУБ?!

Українська універсальна біржа – це один з тих ресурсів, якому можна по-справжньому довіряти. Сервіс надає свої послуги в цьому напрямку більше 5-ти років, причому робить все це дуже успішно.

Що стосується самого сайту sale.uub.com.ua, та його очевидних переваг, то таких моментів дійсно багато. До найбільш важливих можна віднести:

  1. Консультація експертів – ви завжди можете скористатися порадами від операторів, які виступають як висококласні експерти. Допомоги ви можете попросити на кожному з етапів торгів;
  2. Розсилка – ви маєте змогу особисто налаштувати email-розсилку, за допомогою якої можна буде отримувати всі нові оголошення прямо на мобільний телефон, причому незалежно від місця дислокації;
  3. Опис товару – це ще одна важлива характеристика, яку також не бажано ігнорувати. У випадку з УУБ ви отримуєте детальний опис кожного лоту, що дає вам змогу першими ознайомитися з тим. що вам взагалі пропонується.

Що стосується акредитації, то тут і так все зрозуміло. Мова йде про один з найбільш популярних майданчиків, який вже давно зарекомендував себе в цьому напрямку виключно з позитивного боку.

Переваги системи онлайн-торгів

Електронний аукціон – це вже не нове явище, але якщо мова йде про нових користувачів, то вони то для них це може здаватися чимось не зовсім звичайним.

Що стосується безпосередньо всіх переваг, то сюди можна віднести: 

Прозорість – це не те місце, де можна проводити різні маніпуляції та ”договорняки”. Це вже давно перевірений спосіб, який надає всім учасникам рівні умови. Відповідно, все залежить безпосередньо від пропозиції учасників;

Надходження до бюджету – на відміну від формату прямих переговорів, де всі кошти йшли до карману лісних господарств, то зараз за певний відсоток від реалізованої деревини поступає до державного бюджету, що також можна віднести до серйозних переваг;

Конкуренція – сам факт того, що на ринку лісу є здорова конкуренція вже багато про що говорить. Все це йде на користь саме деревообробним підприємствам, які знаходяться на рівних умовах;

Доступність – ознайомитися з інформацією по окремим торгам може будь-хто. Важливо загострити, що для цього навіть непотрібно бути зареєстрованим користувачем. Достатньо просто відвідувати сайт, де вже доступна вся інформація, яка може вас зацікавити.

Для більш детального ознайомлення з цими моментами, ви можете перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/perevagy-prodazhu-lisu-cherez-elektronnu-systemu-prozorro-sale, де ці моменти розписані більш детально.