Продаж деревини проводиться на веб-сайті ТБ УЕБ

Якщо ви хочете продати деревину, то найкращий спосіб зробити це — зареєструватися на одній з платформ системи Prozorro. Скажімо, на «Українській енергетичній біржі». На сайті є повна інформація, як це зробити https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/auktsioni-z-prodazhu-lisu-v-ukraini-prohodyat-na-majdanchiku-tb/.

Перевагою такого кроку буде швидкий продаж сировини та висока вартість. Торгівля на сайті повністю відкрита і прозора.

Торгівля деревиною в системі Prozorro.Sale

Купівля та продаж деревини в системі Prozorro.Sale –- це найвідоміший і перспективний спосіб, який гарантує рівні права для всіх учасників.

Раніше для продажу деревини приватні компанії або особи зверталися до керівників лісогосподарських підприємств за прямими контрактами. З цієї причини корупційні схеми енергійно діяли у сфері. Хабарі, відкати при купівлі-продажу деревини змусили багато підприємств страждати, а в деяких випадках навіть повністю збанкрутувати. Водночас нечесні чиновники збагатились на мільйони.

У 2019 році була прийнята владою нова постанова № 1178, яка поклала край сірим схемам ринку деревини. Згідно з цим указом, величезні підприємства зобов’язані продавати сировину на суму 25% своїх щомісячних величин через систему Prozorro. Постанова набрала чинності 01.02.2020.

Система Prozorro.Saleвключає платформи, на яких проводяться торгівлі. Таку сстемуможна віднести до «Української енергетичної біржі». Антикорупційна система Prozorro набрала чинності у 2016 році, об’єднавши зусилля Міністерства економіки, громадських організацій, НБУ, волонтерів та громадських діячів.

Наявність позитивної майстерності в оренді комунальної та державної нерухомості, корисних копалин, земельних ділянок, транспорту на відкритому конкурсі влада вирішила приєднатись до системи лісового господарства. В результаті за 9 місяців публічних торгів аукціони отримали 30,2 млн. грн. Загальний дохід за 4 роки склав 30 млрд. грн.

Продаж деревини на платформі TB UEB

Продаж деревини доступний на сайті «Української енергетичної біржі» після реєстрації sale.ueex.com.ua. Якщо у вас залишилися запитання, ви можете звернутися до помічника за телефоном (044) 337-77-65.