Prozorro Market

Структура державних замовлень в Україні скоро сильно змінить концепцію роботи. Стається це через нові редакції Закону «Про державні закупівлі», які були прийняті восени 2019 року. І вже з 19 квітня засновникам тендерів потрібно буде працювати за новими правилами, а постачальникам – підлаштовуватися під інші умови роботи. Інтенсифікація продажів через платформу Prozorro

Що являє собою Prozorro Маркет?

Prozorro Market це спеціалізований онлайн-маркетплейс, створений виключно для державних тендерів. Він заснований на принципах eCommerce, цей магазин дає можливість купувати товари у великих обсягах швидко і зручно.

Як і в звичайному інтернет-магазині, тут оформлення замовлень в пару кліків. Протягом 2-х днів постачальник підготує відповідь. Якщо ви вже уклали угоду, доставка буде протягом тижня.

Для замовника цей маркетплейс це удосконалений спосіб здійснювати угоди і не витрачати час на підготовку до торгів. Адже зазвичай цей весь процес, оголошення, підтвердження, угода, відправка та отримання товару займає 1.5 місяці.

Нові правила зобов’язують організаторів публікувати детальний звіт про всі закупівлі і угодах вартість яких перевищують 0,01 гривні. Маленькі обсяги е-каталоги Prozorro Market будуть формуватися і публікуватися магазином автоматично.

Незважаючи на комісію в 5% від суми угоди, для постачальників магазин – дуже хороша альтернатива класичним тендерів. Або ж просто додатковим способом продажів держсектору. Серйозно налаштовані на успіх підприємці також беруть участь ще й в тендерах.

Банальна авторизація в Прозорро переходить в високі прибутки від успішних угод ціною витрат сил і часу. В е-каталогах Прозорро Маркет досить буде один кваліфікуватися в кожній з категорій товарів, а далі залишиться лише підібрати свої товарні позиції і обробляти замовлення. Знайти інформацію пробіржі та електронні платформи є можливість на сайті aeaep.com.ua.

За прогнозами Міністерства вже з середини 2021 року за допомогою цієї державної платформи буде конвертуватися п’ята частина всіх госсделок на допорогових суми. У минулому році угод було близько чверті мільйона, значить, теоретично мова йде приблизно про 50 000 операцій в рік.